در این بخش می‌توانید پاسخ سوالات احتمالی خود را بیابید.

قبل از ثبت سفارش حتما این مطالب را مطالعه کنید.
نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

برای ثبت سفارش ۳۵ درصد هزینه ی کل کار رو در ابتدا پرداخت می کنید، بعد از پرداخت سفارشتون ثبت میشهو در نوبت ساخت قرار میگیره، بعد ساخت و اماده سازی از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشه لطف میکنید ما بقی هزینه ی کارو از طریق سایت پرداخت میکنید وکار برای شما ارسال میشه، همه ی کارها با دست ساخته میشن بخاطر همین ممکنه اونطور که کارهای کارخانه ای و ریخته گری هستند یکدست و منظم نباشند که جذابیت کار دست هم به همینه،البته تا جایی که میشه سعی بر اینه که کارها تمیز باشند، و همینطور اکثر کارهای مینیمال ، برای زیبایی بیشتر ظریفساخته شده اند.

جنس کارها چیست؟

همه ی کارها دست ساز و نقره با عیار ۹۲۵ هستند.

ایا کارها تغییر رنگ میدهند؟

یکی از ویژگی های نقره این است که بعد از مدتی اگر در معرض هوا باشد کدر میشود پس باید در نگهداری آن دقت کنید.

مدت زمان ساخت و ارسال سفارش ها چقدر هست؟

ساخت کارها بسته به تایم ثبت سفارش به دلیل تعداد زیاد سفارش ها در نوبت قرار گرفته و طبق آن به طور معمول حدود ۱ ماه زمان میبرد. بهتر است برای اطمینان بیشتر در مورد تایم ارسال سفارش در اینستاگرام از طریق دایرکت مطمئن شوید.

آبکاری یا روکش طلا چیست؟

ابکاری یا روکش طلا روشی برای طلایی کردن کارهای نقره هست ، دائمی نیست و به مرور زمان و استفاده رنگ زردی کم رنگ میشه و به رنگ اصلی یعنی نقره ای بر میگرده پس ضمن مراقبت در استفاده باید بعد از چند وقت دوباره ابکاری رو شارژ کرد برای شارژ مجدد میتونید به تعمیرات نقره و ابکاری مراجعه کنید. (دقت داشته باشید در حال حاضر هیچ سفارشی با روکش طلا گرفته نمیشود)